Niebieski Rajd z Aniołem

438737308_1010467143927602_8280931037200488669_n.jpg
Wspaniała reprezentacja naszej szkoły na Niebieskim Rajdzie z Aniołem!

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczennic, które wzięły udział w inauguracyjnej Nordikiadzie 2024, organizowanej przez Fundacja BezMiarW trakcie Niebieskiego Biegu, nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej szkoły na tym wyjątkowym wydarzeniu.
Uczennice z klas VIIC i VA wyrazili swoje zaangażowanie i wsparcie poprzez udział w "Niebieskim Biegu z Aniołem" organizowanym przez Fundacja Benedyktyński Zakątek który odbył się w Benedyktyńskim Zakątku w Puławach. To nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim szansa na szerzenie świadomości na temat autyzmu oraz budowanie więzi międzyludzkich.
Dzięki różnorodności dystansów, od 1 do 10 kilometrów, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w konkursie wiedzy o autyzmie, co stanowiło ciekawe uzupełnienie wydarzenia.

Dziękujemy naszym uczennicom za zaangażowanie i reprezentację naszej szkoły na tym ważnym wydarzeniu!

Zdjęcia pożyczone od Fundacji Benedyktyński Zakątek